رئیس دادگاه ' /> رئیس دادگاه " /> رئیس دادگاه " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - در دیدار رئیس اداره و فرمانده پاسگاه ویژه منابع طبیعی با رئیس دادگاه عمومی فهرج به مناسبت هفته قوه قضائیه اعلام شد: بیش از ۲۵۵/۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی شهرستان رفع تصرف شد...
بازدید : 63 9 تير 1398 ساعت 11:57 شماره :61364

در دیدار رئیس اداره و فرمانده پاسگاه ویژه منابع طبیعی با رئیس دادگاه عمومی فهرج به مناسبت هفته قوه قضائیه اعلام شد: بیش از ۲۵۵/۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی شهرستان رفع تصرف شد...

رئیس دادگاه عمومی فهرج از رفع تصرف بیش از ۲۵۵/۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی در این شهرستان طی ۹ ماهه اخیر خبر داد.

رحمان مزیدی بیان داشت: زمین خواری بعنوان یکی از جرائم مهم اقتصادی تمامی ارکان نظام و نهادهای نظارتی، امنیتی و بازرسی کشور را درگیر خود نموده، بطوریکه در یک دهه اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته است.

وی به اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با این پدیده شوم از بدو حضور خود اشاره و اظهار داشت: دستگاه قضایی شهرستان فهرج طی ۹ ماهه اخیر، با همکاری سایر متولیان به ویژه اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، بالغ بر ۲۵۵/۰۰۰ متر مربع از اراضی ملی را رفع تصرف و به بیت المال اعاده نموده است.

قاضی مزیدی ارزش این میزان از اراضی را قریب به ۷۲ میلیارد ریال عنوان نمود و تصریح کرد: دستگاه قضایی فهرج با تعامل و مساعدت سایر مجموعه های متولی، در جهت حفظ حقوق عامه و رفع تصرفات از اراضی ملی با جدیت وارد عمل شده است و تحت هیچ شرایطی اجازه جولان به زمین خواران و متصرفین به محیط زیست و منابع طبیعی را نخواهد داد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :