به ' /> به " /> به " /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اعلام آمادگی دهیاریها و جمعیت هلال احمر رفسنجان در جلوگیری از بروز حریق در مراتع
بازدید : 66 22 خرداد 1398 ساعت 9:3 شماره :60662

اعلام آمادگی دهیاریها و جمعیت هلال احمر رفسنجان در جلوگیری از بروز حریق در مراتع

به منظور پیشگیری از بروز حریق در عرصه های منابع طبیعی شهرستان رفسنجان و به دعوت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، بیست و یکم خرداد ماه نشست هم اندیشی با حضور دهیاران و نماینده جمعیت هلال احمر شهرستان تشکیل گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان، مسعود حیدری پور  با بیان اهمیت حفاظت از مراتع برای معیشت حوزه نشینان خواهان تعامل و همکاری مستمر دهیاریها  و جمعیت هلال احمر در این زمینه شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان از دهیاران خواست با شناسایی و  معرفی افراد مستعد همکاری  به اداره بعنوان رابط در هنگام وقوع آتش سوزی از وسایل موجود و ظرفیتهای بالقوه موجود در محل نظیر تانکر های آبرسانی و ... در زمان بحران استفاده گردد.

در پایان این نشست و به پیشنهاد دهیاران و نماینده جمعیت هلال احمر مقرر گردید با توجه به لزوم آموزش عمومی مردم  در این زمینه کارگاه های آموزشی با حضور دهیاران و مردم هر منطقه در آینده ای نزدیک در مناطق راویز، خنامان و  مانی دره  برگزار گردد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :