پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیام تبریک مهدی رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان ، به مناسبت عید سعید فطر
بازدید : 48 15 خرداد 1398 ساعت 11:59 شماره :60479

پیام تبریک مهدی رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان ، به مناسبت عید سعید فطر

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان متن پیام مهدی رجبی زاده بدین شرح است: 

بسم الله الرحمن الرحیم اللّهُمَّ إني أَسْئَلَكَ خَيرَ مٰا سَئَلَكَ مِنْهُ عِبادُكَ الصّٰالِحُونَ

همکاران محترم / خواهران و برادران ارجمند سلام علیکم عيد سعيد فطر تجلي و نماد خداخواهي و جشن دوري از معصيت و گناه و اوج اميدواري و تمسك به رحمت و مغفرت الهي است.

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. همان بندگان مؤمنی که با روزه‌داری، تلاوت قرآن و اقامه‌ی نماز همراه و هم‌ نفسشان در این ایام مبارک بود.

بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) در تبیین معنای عید واقعی می فرمایند: عید واقعى آن وقتى است که انسان رضاى خدا را به دست بیاورد، درون خود را اصلاح کند.

عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. حقیقتاً این عید خجسته روز تولد و شکفتن دوباره انسان است.

 و اينك كه يك ماه از پالايش معنوي جان و درخشش نور وجودي ايمان در دلهاي يكايك شما همکاران محترم مي گذرد، آمدن عيد بندگي و قبولي طاعات و عبادات بواسطه رحمت بيكران حضرت حق، بهترين نويد و مژده اي است كه روزه داران حقيقي درگاه احديت را شادمان و مسرور مي سازد.

 اینجانب ضمن تبريک اين عيد بزرگ، به یکایک شما عزیزان ، سعادت، سلامتي و کاميابي خانواده ي بزرگ منابع طبیعی را از درگاه ايزد منان مسئلت دارم.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :