مسعود' /> مسعود" /> مسعود" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان بر حفظ پوشش گیاهی با نیفروختن آتش و رعایت جوانب احتیاطی توسط گردشگران با توجه به بارندگی های مناسب بهاری تاکید کرد .
بازدید : 66 8 خرداد 1398 ساعت 12:3 شماره :60277

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان بر حفظ پوشش گیاهی با نیفروختن آتش و رعایت جوانب احتیاطی توسط گردشگران با توجه به بارندگی های مناسب بهاری تاکید کرد .

مسعود حیدری پور با نوید سالی پر برکت برای شهرستان با توجه به وقوع بارندگی های مناسب، به افرادی که سطوح آبگیر بالادست بندهای خاکی را برای تفریح و شنا انتخاب می کنند و همچنین افروختن آتش در عرصه های جنگلی و مرتعی توسط گردشگران هشدار داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان، حیدری پور  شنا در محدوده بندهای خاکی شهرستان را به دلیل گل و لجن زار بودن بستر آنها  خطرناک توصیف نمود و از گردشگران خواست به دلیل رویش های مناسب گیاهان مرتعی و جنگلی در سطح شهرستان  از افروختن آتش بدون رعایت جوانب احتیاطی لازم جدا خودداری نمایند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان همچنین اعلام کرد با توجه به اطلاع رسانی های صورت  گرفته در این زمینه، در صورت بروز خطر، این اداره هیچگونه مسئولیتی نداشته ودر صورت مشاهده با افراد خاطی مطابق مقررات  رفتار خواهد شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :