پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان انار به مناسبت هفته منابع طبیعی
بازدید : 75 21 اسفند 1397 ساعت 11:37 شماره :58134

جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال شهرستان انار به مناسبت هفته منابع طبیعی

 

در چهارمین روز از هفته منابع طبیعی، جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال به مناسبت هفته منابع طبیعی با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

زهرودی فرماندار با بیان مسائل و مشکلات مرتبط با حاشیه نشینی گفت: اشخاصی که بدون مجوز عرصه های منابع ملی را تصرف می کنند و ساخت و ساز انجام میدهند مشکلاتی را برای شهر بوجود می آورند که خوشبختانه در شهرستان انار چنین موردی موضوعیت ندارد ولی باید مراقبت کنیم تا این اتفاقات بوجود نیاید. ایشان از تمامی اعضا خواست تا پیگیر حقوق بیت المال باشند و در حفظ آن تلاش خود را معطوف نمایند.

حسن شاهی رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان انار با اعلام اینکه در سال 97 هفت فقره برگ تشخیص بر روی 900 هکتار از اراضی فاقد سابقه داخل حریم شهر انار تنظیم گردیده است افزود: اجرای ماده 2 قانون حفظ و حمایت از منابع طبیعی و ذخایر جنگلی در شهرستان انار به پایان رسید و دیگر اراضی فاقد سابقه در شهرستان وجود ندارد.

حسینی رئیس دادگستری و رعیتی دادستان شهرستان نیز در این جلسه درارتباط با موارد قانونی حقوق بیت المال و نحوه برخورد با متخلفین مباحثی مطرح نمودند.

                                               

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :