پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - گرامیداشت ششمین روز از هفته منابع طبیعی با آموزش دانش آموزان بعنوان همیاران طبیعت
بازدید : 61 21 اسفند 1397 ساعت 11:12 شماره :58128

گرامیداشت ششمین روز از هفته منابع طبیعی با آموزش دانش آموزان بعنوان همیاران طبیعت

 

اداره آموزش ، ترویج و مشارکتهای مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان همواره آموزش نونهالان را بعنوان همیاران طبیعت در دستور کار داشته و همکاری ویژه ای با مدیران مدارس در این ارتباط داشته است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، اداره آموزش، ترویج و مشارکتهای مردمی به مناسبت هفته منابع طبیعی و در راستای اجرای طرح توانمند سازی جوامع محلی و جذب همیار طبیعت دانش آموزی در روزهای نوزده و بیست اسفند ماه از دانش آموزان دعوت نمود تا ضمن بازدید از فعالیتهای اداره کل و بویژه آشنایی با عملیات آبخیزداری با   ماکت آبخیزداری و سخنان کارشناسان آموزش و همچنین کلیپ های گوناگون و بعضا انیمیشن های کوتاه  با مجموعه فعالیتهای منابع طبیعی آشنا شوند .

 همچنین در این جلسات نکات مهمی مانند حفظ طبیعت، راههای صحیح طبیعت گردی بدون ریخن زباله، کاشت نهال و روشن نکردن آتش در جنگلها و مراتع به آنان آموزش داده شد.

دانش آموزان با عضویت در طرح همیاران طبیعت متعهد گردید ند تا در هر زمان و مکان که با تخریب طبیعت مواجه شدندآنرا به شماره تلفن امدادجنگل و مرتع یعنی 1504 اطلاع رسانی نمایند.

                                    

 
 | 
اخبار مرتبط
حضور گسترده کارکنان اداره کل در مراسم نماز جمعه و توزیع نهال رایگان بین مردم
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :