همگام با سایر ادارات شهرستانها' /> همگام با سایر ادارات شهرستانها" /> همگام با سایر ادارات شهرستانها" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - فعالیتهای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان انار در سه روز نخست از هفته منابع طبیعی
بازدید : 79 19 اسفند 1397 ساعت 8:34 شماره :57896

فعالیتهای اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان انار در سه روز نخست از هفته منابع طبیعی

 همگام با سایر ادارات شهرستانها ، اداره منابع و آبخیزداری شهرستان انار در سه روز نخست این هفته مراسم ویژه ای با تکیه بر مشارکت مردمی در حفاظت از عرصه ها و فرهنگ سازی در این زمینه برگزار نمود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان انار ، در روز نخست از هفته منابع طبیعی و در جشن درختکاری مراسم ویژه ای با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیران آموزش و پرورش ، مربیان و دانش آموزان در مدرسه دخترانه آیت ا... خامنه ای شهرستان برگزار شد .

دراین مراسم امام جمعه شهرستان با تبریک روز درختکاری و هفته منابع طبیعی به بیان احادیث و آیات قرآنی در این خصوص پرداخت و پس از اجرای سرود ، قرائت پیمان نامه حراست از منابع طبیعی توسط دانش آموزان جلوه ای خاص به این مراسم بخشید .

در دومین روز از هفته منابع طبیعی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان انار در نشستی خبری با حضور رسانه های شهرستان ، عملکرد اداره متبوع خود را در یکسال گذشته خصوصا در اجرای پروژه های آبخیزداری از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تشریح کرد و به سولات آنان در این زمینه پاسخ داد .

در پایان شرکت کنندگان در این نشست از جمله مسئولین روابط عمومی های ادارات شهرستان با حضور در محوطه اداره به غرس نهال اقدام نمودند .

در روز جمعه و سومین روز از این هفته همایش خانوادگی کوهپیمایی در ارتفاعات شرق شهرستان و با همکاری هیئت ورزشهای همگانی برگزار شد که در پایان کارمندان منابع طبیعی با حضور در مهدیه امامزاده صالح و همگام با مردم متدین شهرستان در آئین پر صلابت نماز جمعه شرکت نمودند

                                               
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :