پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کرمان : منابع طبیعی متعلق به همه مردم است و حضور آنها در مراسم درختکاری نشان از تاثیر فرهنگ منابع طبیعی در بین مردم دارد.
بازدید : 204 18 اسفند 1397 ساعت 11:9 شماره :57820

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان کرمان : منابع طبیعی متعلق به همه مردم است و حضور آنها در مراسم درختکاری نشان از تاثیر فرهنگ منابع طبیعی در بین مردم دارد.

طرح جنگلانه که به منظور گسترش فرهنگ منابع طبیعی در بین آحاد جامعه اجرا می شود امسال نیز در سومین روز از هفته منابع طبیعی در ارتفاعات کوهپایه برگزارشد. 

گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، این مطلب را رحمت الله باقری در مراسم درختکاری روز جمعه هفدهم اسفند ماه در طرح جنگلانه که با حضور  مدیران کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، کمیته امداد امام خمینی (ره )، جمع کثیری از اقشار مختلف مردم و موسسه خیریه کمک در ارتفاعات کوهپایه برگزار شد بیان نمود.

ایشان منابع طبیعی را متعلق به همه مردم دانست و حضور جمع کثیری از مردم دراین مراسم رانشان ازتاثیرشگرف حضورمردم درتوسعه فرهنگ منابع طبیعی خواند.

باقری رویکرد جدید منابع طبیعی را مشارکت مردم درهرسه بحث حفاظت، احیاء وتوسعه دانست و اعلام نمود امسال نیز بدنبال جنگلکاری سال گذشته درهمین منطقه به مساحت 20هکتار، بالغ بر 5 هکتارعملیات جنگلکاری اجرا خواهدشد.

در پایان این مراسم،  به شرکت کنندگان در این مراسم،  بسته های  فرهنگی، ترویجی  در خصوص منابع طبیعی اهدا گردید .

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :