پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - استاندار کرمان :اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به پروژه های آبخیزداری، مهم بودن مباحث آبخیزداری را نشان می دهد
بازدید : 90 16 اسفند 1397 ساعت 11:1 شماره :57675

استاندار کرمان :اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به پروژه های آبخیزداری، مهم بودن مباحث آبخیزداری را نشان می دهد
 

استاندار کرمان در مراسم جشن درختکاری در روستای دارسینوئیه کرمان گفت: همه ما به نقش درخت و جنگل واقف هستیم و در آموزه های دینی ما نیز به این امر،تاکید و توصیه شده است.

محمدجواد فدایی با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ص) گفت: اینکه پیامبر می فرمایند: اگر قیامت فرا رسیده باشد و برای کاشت درخت فرصتی داشته باشید، باید درخت را بکارید، یک تمثیل نمادین هست که ارزش کاشت درخت را حتی درفرارسیدن قیامت، تأکید می کنند.

استاندار کرمان اظهار داشت: علیرغم دانستن ارزش کاشت درخت و نقش آن در زندگی، این پرسش به وجود می آید که چرا با علم به دانستن این جایگاه، باز هم تخریب و قلع و قمع درختان را از سوی بعضی ها شاهد هستیم.

محمد جواد فدایی عنوان کرد: پروژه های آبخیزداری و نقشی که آنها در مدیریت رواناب ها و تغذیه سفره های اب زیرزمینی ایفا می کنند، بسیار زیاد است   و به همین خاطر شاهد اختصاص اعتبار از محل صندوق توسعه ملی با اجازه مقام معظم رهبری بودیم.

استاندار کرمان تأکید کرد: شهرداری در خصوص فضای سبز خیابان های شهر کرمان ، باید بیشتر تلاش کند و فاصله خالی بین درختان را برای زیبا سازی شهر، درخت بکارد.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :