پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - برگزاری نشست آموزشی با حضور بخشدار در خصوص قوانین و مقررات منابع طبیعی در روستای شیرینک بخش گلزار شهرستان بردسیر
بازدید : 131 18 دی 1397 ساعت 11:39 شماره :55719

برگزاری نشست آموزشی با حضور بخشدار در خصوص قوانین و مقررات منابع طبیعی در روستای شیرینک بخش گلزار شهرستان بردسیر

 

نشست آموزشی، ترویجی قوانین و مقررات منابع طبیعی در روستای شیرینک از توابع بخش گلزار شهرستان بردسیر با حضور مسئول و کارکنان حقوقی و آموزش اداره منابع طبیعی و آبخیزداری و مسئولین بخش و جمعی از اهالی منطقه برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسیر، ترک زاده بخشدار گلزار با بیان مشکلات مردم در حوزه های مرتبط با منابع طبیعی خواستار رسیدگی و رفع مشکلات در چارچوب قوانین شد .

رضا زمانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بردسیر با ارائه توضیحاتی در رابطه با مقررات منابع طبیعی، چگونگی اجرای مقررات و روند اداری مربوطه را برای حضار تشریح نموده و خاطر نشان کرد نخستین نشست آموزشی از این دست در مهرماه سال جاری در لاله زار برگزار گردیده و بنا داریم با توجه به اهمیتی که مباحث آموزشی برای آگاهی عموم در شهرستان نسبت به اهداف و برنامه های منابع طبیعی دارد نسبت به برگزاری این قبیل نشست ها اقدام نمائیم .

در این گردهمایی، دهیاران و شوراها با تکمیل فرم عضویت همیار طبیعت و صدور کارت مربوطه، آمادگی خود را جهت مشارکت در حفظ و حراست از عرصه های منابع طبیعی بعنوان یک میراث ارزشمند اعلام نمودند.

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :