پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه تکریم و تقدیر از معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان و معرفی سرپرست جدید این معاونت
بازدید : 272 27 اسفند 1397 ساعت 9:27 شماره :54218

جلسه تکریم و تقدیر از معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان و معرفی سرپرست جدید این معاونت

طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، علیرضا ابوالحسنی زراعتکار  بعنوان سرپرست جدید معاونت حفاظت وامور اراضی اداره کل منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان،  آخرین جلسه شورای برنامه ریزی اداره کل در سال 1397 با حضور علی اسدی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی ، مهدی رجبی زاده مدیر کل ، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانها  اختصاص به تکریم، تقدیر و تشکر از محمود اسماعیلی معاونت حفاظت و امور اراضی اداره کل و در پی بازنشستگی ایشان داشت.

 در ابتدای جلسه حجت الاسلام موسوی نسب مسئول دفتر نمایندگی ولی محترم فقیه  با تقدیر و تشکز از زحمات ایشان در طول سی سال خدمت، وی را فردی با  تخصص، تعهد و دارای ویژگی ها ی اخلاقی خوب  و همچنین نمونه بارز یک مسلمان مومن دانست.

 در ادامه جلسه مهدی رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با بیان فعالیت های انجام شده در حوزه معاونت حفاظت و امور اراضی ، از عملکرد مثبت ، مردم داری و روحیه جهادی ایشان در طول سی سال خدمت صادقانه، تقدیر نمود ،

در این جلسه ، علی اسدی نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی حل و فصل مشکلات مردم ، در دستگاه های دولتی را از اهم مسایل و اولویت های کشور دانست ، که  مقام معظم رهبری هم بر آن تاکید فراوان دارد.

ایشان همچنین بیان نمود ، با پیگیری های لازم  تلاش خواهد شد در سال 98  اعتبار و بودجه لازم به منظور انجام عملیات  کاداستر جهت اراضی ملی  تامین گردد .

 

متن لوح تقدیر نامه  به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

همکار ارجمند جناب آقای محمود اسماعیلی

باسلام و دعای خیر

هم اکنون که در کمال صداقت و درستکاری سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گذرانده و در جهت تحقق اهداف عالیه آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده اید و با توکل به ذات باریتعالی و کوله باری از تجربه، خاطری مطمئن و وجدانی آسوده به افتخار بازنشستگی نایل می گردید، برخود لازم می دانم از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در دوران خدمت تشکر و قدر دانی نموده و توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدر تان را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

امید است در پرتو عنایات حضرت حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

                                                                   

                                                                        مهدی رجبی زاده 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان

 

 در این جلسه مهدی رجبی زاده با توجه به تجربه و تعهد ،  مهندس علیرضا ابوالحسنی زراعتکار  را  بعنوان سرپرست معاونت حفاظت و حمایت  اداره کل منصوب نمود.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :