پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه تکریم و تقدیر از معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان و معرفی سرپرست جدید این معاونت
بازدید : 152 7 آذر 1397 12:14 شماره :54218

جلسه تکریم و تقدیر از معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان و معرفی سرپرست جدید این معاونت

طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، حسین شجاعی معاون آبخیزداری با حفظ سمت بعنوان سرپرست جدید معاونت فنی اداره کل منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، جلسه شورای برنامه ریزی این هفته اداره کل اختصاص به تکریم، تقدیر و تشکر از مهندس علی زنگی آبادی معاونت فنی اداره کل و در پی بازنشستگی ایشان داشت.

 در ابتدای جلسه حجت الاسلام موسوی نسب مسئول دفتر نمایندگی ولی محترم فقیه  با تقدیر و تشکز از زحمات علی زنگی آبادی در طول سی سال خدمت، وی را فردی با  تخصص، تعهد و دارای ویژگی ها ی اخلاقی خوب  و همچنین نمونه بارز یک مسلمان مومن دانست.

 در ادامه جلسه مهدی رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان از عملکرد مثبت و روحیه جهادی ایشان در طول سی سال خدمت صادقانه، تقدیر نمود.

متن لوح تقدیر نامه  به شرح ذیل است :

بسمه تعالی

همکار ارجمند جناب آقای مهندس علی زنگی آبادی

باسلام و دعای خیر

هم اکنون که در کمال صداقت و درستکاری سی سال از بهترین سالهای عمر خود را در سنگر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گذرانده و در جهت تحقق اهداف عالیه آن از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده اید و با توکل به ذات باریتعالی و کوله باری از تجربه، خاطری مطمئن و وجدانی آسوده به افتخار بازنشستگی نایل می گردید، برخود لازم می دانم از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه جنابعالی در دوران خدمت تشکر و قدر دانی نموده و توفیق روز افزون شما و خانواده گرانقدر تان را از درگاه ایزد منان مسئلت نمایم.

امید است در پرتو عنایات حضرت حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق و موید باشید.

                                                                   

                                                                  مهدی رجبی زاده 

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان

 در این جلسه مهدی رجبی زاده با توجه به تجربه و تعهد ،  مهندس حسین شجاعی را که در حال حاضر مسئولیت معاونت آبخیزداری را  هم بر عهده دارد، بعنوان سرپرست معاونت فنی منصوب نمود.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :