پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدارعیدانه کارکنان با مدیر کل
بازدید : 337 15 فروردين 1397 10:7 شماره :48017

دیدارعیدانه کارکنان با مدیر کل

 

اولین ساعات شروع رسمی کار در سال 1397 در اداره کل منابع طبیعی که بدلیل مسافرت مدیر کل و جمعی از کارکنان آن در نیمه اول فروردین ماه، در ساعات آغازین روز 14 فروردین ماه 97 بود با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و در فضایی مملو از روحانیت، معنویت و صمیمیت همراه بود.

براساس پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، دیدار عیدانه کارکنان با نماینده ولی فقیه در اداره کل، مدیر کل و معاونین در محل نماز خانه اداره کل انجام شد تا ضمن اجرای برنامه های شروع رسمی کار در وقت نیز صرفه جویی شود و کارکنان نیز دیدار عیدانه خود را در مقدس ترین مکان اداره انجام دهند.

در این مراسم حجه الاسلام موسوی نماینده ولی فقیه در اداره کل با تقدیر از مدیر کل، معاونین و کارکنان ساعی و صمیمی اداره قناعت، سخت کوشی و سعه صدر آنان در طول سال 1396 را ستوده و آنان را به پرهیز از حب دنیا، حرص و ترس توصیه نمود.

رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان در این دیدار با اشاره به تنگناها و محدودیت های اعتباری سال 96 از تلاش جهاد گونه و ایثارگری همکاران خود بعنوان سرمایه ارزشمند و خاطره فراموش نشدنی دوران کارمندی اش یاد کرد و افزود: خدمت به چنین کارمندان محترم، دوست داشتنی و صمیمی فراتر از وظیفه یک ذوق و شیرینی مضاعف است و به همین جهت حل مشکلات معیشتی آنان از دغدغه های فکری او و از الویت برنامه های اصلی اداره تحت مدیریت دانست.

ایشان با توصیه همکاران به قناعت، صرفه جویی و تلاش از همکاران شهرستانی که در خط مقدم مبارزه با مشکلات حضور یافته و در شرایط سخت و محدودیت امکانات و اعتبارات کار می کنند به نیکی یاد کرد.  

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :