پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تمامی اراضی ملی شهرستان انار با اجرای طرح کاداستر واجد سند تک برگ شدند.
بازدید : 302 22 اسفند 1396 11:4 شماره :47738

تمامی اراضی ملی شهرستان انار با اجرای طرح کاداستر واجد سند تک برگ شدند.
 

با اتمام طرح کاداستر اراضی ملی روند پاسخگوئی به استعلامات در حوزه امور زمین به روز شده و پاسخ استعلامات در اغلب موارد بدون مراجعه به محل در اسرع وقت صادر خواهد شد.

رجبی زاده مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان در مراسم " جشن کاداستر اراضی ملی شهرستان انار" که با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی، مدیر امور اراضی و مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان و جمعی از مقامات و مسئولین شهرستان انار در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اعلام این مطلب افزود: از ابتدا قبول مسئولیت، و به جهت اطلاع از مصائب مردم در حوزه زمین آرزویش این بوده که ممیزی دقیق اراضی ملی در کل استان انجام شده و اراضی ملی از وضعیت کروکی و غیر دقیق به نقشه های رقومی و اسناد تک برگ تبدیل شوند که الحمدا... این آرزو امروزه در شهرستان انار بصورت صد درصد و در کل استان(حوزه شمال) قریب 50 درصد محقق شده است. و این هدیه اداره کل منابع طبیعی استان به مردم و مسئولین شهرستان انار در هفته منابع طبیعی سالجاری است که امید می رود طی 3 تا 5 سال آینده این هدیه قابل اعطاء به کل مردم استان باشد و اسناد تک برگ کل اراضی ملی با همکاری و همدلی همکاران خود و مساعدت پیوسته کارشناسان حوزه ثبت اسناد و املاک اخذ شود.

رجبی زاده همچنین اعلام کرد: اخذ اسناد مالکیت تک برگ برای3/6 میلیون هکتار از مجموع 2/13 میلیون هکتار اراضی ملی صرفا" با ایثار و تلاش مضاعف همکاران خود و مساعدت ادارات مرتبط و بویژه اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و مدیریت شایسته آن انجام شده و از نظر اعتبارات دولتی تاکنون صرفا" 10درصد آن تخصیص یافته است.

در مراسم جشن کاداستر شهرستان انار از روسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان انار و تعدادی از کارشناسان ذیربط با اهداء لوح سپاس تجلیل شد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :