پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدارمدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با خانواده معظم شهدا
بازدید : 350 18 بهمن 1396 10:3 شماره :46623

دیدارمدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با خانواده معظم شهدا

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان به همراه حجت الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه، مسئول شهرستان کرمان، حراست، روابط عمومی، فرمانده پایگاه مقاومت مالک اشتر و سرکارخانم بذرافشان(نماینده بانوان)، در ایام اللّه دهه فجر با حضور در خانواده شهید یدا... بحرینی از همسر و فرزند نامبرده تجلیل بعمل آورند.

حجت الاسلام موسوی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، با گرامیداشت ایام اللّه دهه فجر، یادآور شدند چنانچه در میان خرمنی از دود و آتش و خشم حاکم برمنطقه خاورمیانه و مرزهای بیرونی این سرزمین، ایران اسلامی با آرامش و امنیت به پیشرفت ادامه می دهد مرهون خون شهیدان است و خانواده شهدا بواسطه تحمل دوران سخت صبر و انتظار، قطعا" اجری هم ردیف شهدا خواهند داشت. 

رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، نیز با ارائه آماری از حضور و نحوه همکاری فرزندان شهدا، ایثارگران و جانبازان در خانواده بزرگ منابع طبیعی، حضور آنان را مایه فخر و مباهات تشکیلات اداری تحت مدیریت خود دانست.

در پایان با اهداء لوح سپاس از سرکار خانم ایران پور همسر شهید یدا... بحرینی که درسال 1364 در عملیات والفجر 8 و در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت رسیده بود و هم اکنون فرزندشان در اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرمان مشغول می باشند تجلیل شد.

 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :