پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 75 میلیون ریال کمکهای نقدی کارکنان منابع طبیعی استان به حساب زلزله زدگان کرمانشاه واریز شد.
بازدید : 286 16 دی 1396 11:25 شماره :45882

75 میلیون ریال کمکهای نقدی کارکنان منابع طبیعی استان به حساب زلزله زدگان کرمانشاه واریز شد.

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، کارکنان ساعی و صمیمی و نوع دوست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اختصاص مبلغ 75 میلیون ریال از کمکهای نقدی به یاری زلزله زدگان کرمانشاه شتافتند.

بذرافشان ذیحساب و مدیر امور مالی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان با اعلام این خبر افزود: این مقادیر کمکهای نقدی با تعهد داوطلبانه همکاران از حقوق دیماه آنان کسر و به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به حساب صندوق باقیات صالحات سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور واریز شد تا پس از تجمیع کمکها، نسبت به ساخت سر پناه برای آنان اقدام شود.

بذر افشان با تقدیر و تشکر از احساسات پاک، و نوع دوستانه همکاران خود افزود: کارکنان منابع طبیعی استان در امور خیر و عام المنفعه پیشگام و سرآمد بوده و علاوه برآن با اهداء خون در مناسبت های گوناگون و همچنین عقد قرارداد با موسسات خیریه به منظور برخی خدمات مورد نیاز، جلوه های زیبایی از خلوص نیت و بزرگ منشی خود را به ظهور و ثبوت رساندند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :