پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان: هنر مدیریت بیان درد نیست بلکه داشتن برنامه و ارائه راهکار به منظور درمان درد است.
بازدید : 366 6 دی 1396 8:28 شماره :45626

رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان: هنر مدیریت بیان درد نیست بلکه داشتن برنامه و ارائه راهکار به منظور درمان درد است.

رجبی زاده مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان که در جمع مدیران شهرستانی و ستادی اداره متبوع خود در شورای برنامه ریزی آن اداره حضور یافته بود از آنان خواست در تمام فعالیت ها دارای برنامه و ارائه راهکارهای عملی بوده و دو شاخصه پویایی و تاثیرگذاری را همواره مدنظر داشته باشند.

براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان، نامبرده جلب مشارکت مردم، اعتماد مسئولین و مدیریت بر قلوب و دلها را نیز بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: وقتی بیمار به پزشک مراجعه می نماید اوست که به بیان درد می پردازد و پزشک با تمام تخصص و توانایی از بیمار بیان درد را طلب می نماید و هنر طبیب حاذق، شناخت علت درد و تجویز داروی موثر به منظور درمان آن درد است و به همین جهت مدیران خوب آنانی اند که همانند پزشک، برای دردها، آلام و گرفتاریهای مردم که از سوی آنان ارائه می شود درمانهایی در قالب برنامه داشته باشند.

ایشان افزود: در ابتدا قبول مسئولیت با تشکیل کمیته های تخصصی و مطالعات منسجم دریافتیم که مشکلات ناشی از زمین و مباحث مرتبط با آن علت بیشترین مراجعات مردمی است و به همین جهت حل این معضل و بویژه ممیزی اراضی و اجرای طرح کاداستر اراضی دولتی را بعنوان یک درمان در دستور کار قراردادیم به گونه ای که امروز و در چهارمین سال فعالیت در این حوزه مشکلات به حداقل ممکن رسیده است.

نامبرده تغییر اقلیم، پدیده ریزگردها و بیابان زایی و کمبود منابع آبی را بعنوان چالش های امروز جهان و ابر چالش های استان پهناور کرمان برشمرد و افزود: در اداره متبوعش برای تمامی این چالش ها برنامه مدون دارد که آنها را در قالب چندین برنامه در ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه داده و خوشبختانه با استقبال و حمایت اعضاء ستاد و بویژه شخص استاندار مواجه شده اند.

نامبرده همچنین بهره وری حداکثری را با وجود حداقل مبالغ اعتباری از هنر مدیران برشمرد و از آنان خواست در این خصوص نیز فعال و موثر عمل نمایند.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :